Sign in
Please select an account to continue using cracku.in
↓ →
If the cost of 157 litre of oil is ₹ 29763.65, then what is the cost per litre (rounded off to two decimal places)?
Cost of 1 litre=29763.65/157
=189.58
Create a FREE account and get: